Ali Koç, Gökhan ve Caner için Çebi ile görüştü - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Ali Koç, Gökhan ve Caner için Çebi ile görüştü

Share This

Fenerbahçe’de Başkan Ali Koç transfer çalışmalarında rakiplerle ilişkilerin bozulmamasına dikkat ediyor.


Son dönemde Gökhan Gönül ve Caner Erkin ile ilgili iddialar ortaya atılsa da sarı-lacivertliler somut adım atmadı.


HUKUKEN İMZA ATABİLİR AMA...

Milliyet'in haberine göre, İki futbolcunun sezon sonu sözleşmeleri sona erdiği için Fenerbahçe’nin şimdiden bu isimlerle görüşme yaparak imza attırma imkanı hukuken bulunuyor. Ancak Başkan Ali Koç bu konuda ezeli rakibi ve ebedi dostunu zor durumda bırakmak istemiyor. Bu nedenle Gökhan ve Caner konusunda öncelikle Beşiktaş’ın kararı beklenecek. Ardından kadrodaki ihtiyaca göre hareket edilecek.

ÇEBİ'YE TELEFON ETTİ

Fenerbahçe Başkanı'nın transfer listelerinde yer alan Caner Erkin ve Gökhan Gönül için Beşiktaş Başkanı Çebi'yi telefonla arayarak görüşme gerçekleştirdiği ortaya çıktı. Koç'un Çebi'ye önce geçirdiği Covid-19 rahatsızlığı nedeniyle geçmiş olsun temennisinde bulunduğu öğrenildi.

SÖYLENENLERE İTİBAR ETMEYİN

Koç'un Caner Erkin ve Gökhan Gönül'le ilgili olarak da, "Biz ne Gökhan'la ne de Caner'le hiç görüşmedik. Teklif de yapmadık. Bu konuda söylenenlere sakın itibar etmeyin" dediği öne sürüldü.

İÇİNİZ RAHAT OLSUN

Ali Koç'un ardından, "Caner Erkin ve Gökhan Gönül'le önce sizin konuşmanızı bekliyorum. Eğer siz onlarla anlaşamaz ve bağınızı tamamen koparırsanız o zaman biz devreye gireriz. Bu konuda içiniz kesinlikle rahat olmalı" garantisi verdiği belirlendi.

SKORA KATKILARI BÜYÜK

Beşiktaş'ta skora katkı sağlayan oyuncuların başında gelen Caner ve Gökhan Gönül'ün yeniden Fenerbahçe'yi dönüp dönmeyecekleri netleşmedi. Beşiktaş 2 oyuncu için 850'er bin Euro önerecek. Caner ve Gökhan'ın durumları netleşmezken Caner Erkin dün yaptığı açıklamada, "Sağlık her şeyden önce gelir. Transfer sonraki iş" dedi. (Milliyet)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder