Beşiktaş’tan Boateng için ‘Özel madde’ kararı! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş’tan Boateng için ‘Özel madde’ kararı!

Share This

İç ve dış transfer hamleleri için değerlendirmelere başlayan Beşiktaş'ta Kevin Prince Boateng'in durumu merak ediliyor. Ganalı futbolcu ile ilgili bilinmeyen gerçek ilk kez ortaya çıktı.Süper Lig’in başlamasına sayılı günler kala siyah beyazlı takımda gelecek planlaması da yapılıyor.

Bu doğrultuda iç ve dış transfer hamleleri için değerlendirmelere başlayan yönetim takımdaki futbolcularla da görüşmeleri sürdürüyor. Takımdaki geleceği en çok merak edilen isimlerden biri de Kevin Prince Boateng…

Beşiktaş’tan 1.5 yıl için 2.2 milyon Euro ücret alan Ganalı futbolcunun sözleşmesinde ’10 maç oynarsa sözleşmesi 1 yıl daha uzar’ maddesi bulunuyor. Orta Çizgi’nin haberine göre siyah beyazlı yönetim bu maddeyi kaldırmak için oyuncuyla görüşmelere başladı.

Skorer ınstagram canlı yayınında Caner Bakır’ın sorularını yanıtlayan Murat Özen bu konuya açıklık getirdi. Özen, “Bu madde çok büyük bir ihtimal kaldırılacak. Yöneticiler görüşmelere başladı oyuncuyla. Eğer bu madde kaldırılırsa ve oyuncu da ücretini istenen seviyeye çekerse takımda kalır."

Onun dışındaki rakamları Beşiktaş veremez zaten. Boateng çok karakterli futbolcu deniyor. 10 maça daha çıkarsa 1.7 milyon eurodan 1 yıl daha uzuyor sözleşme. Onun görüşmeleri başlandı. Biz de bekleyeceğiz."

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder