İkinci Karius vakası! "Bugünden itibaren takımdan ayrılırım" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

İkinci Karius vakası! "Bugünden itibaren takımdan ayrılırım"

Share This

Beşiktaş, Karius vakasının bir benzerini de Elneny'de yaşadı. Beşiktaş, Karius vakasının bir benzerini de Mısırlı futbolcuda yaşadı


Arsenal’den kiralık olarak alınan Mohamed Elneny, temmuz ayı için ekstra para almazsa bugünden itibaren takımdan ayrılacağını siyah-beyazlı yönetime iletti.

Karius’un, “Sözleşmem bitti” diyerek mayıs ayında ayrılmasının ardından şimdi de, Elneny’de problem yaşandı. Mısırlı oyuncu, mukavelesinin 30 Haziran’da bittiğini dile getirdi. Bunun karşılığında da temmuz ayı için ayrıca bir ödeme talebinde bulundu.

Bugün ayrılabilir

Bonservisi Arsenal’de bulunan Elneny, bunun gerçekleşmemesi durumunda bugünden itibaren takımdan ayrılacağını söyledi.

‘Ceza alırsın’

Mısırlı oyuncunun bu isteği karşısında oldukça şaşıran Beşiktaş Yönetimi ise Mohammed Elneny’ye uyarı gibi bir cevap verdi. Siyah-beyazlılar, pandemi sürecinde yaptığının çok yanlış olduğunu söyleyerek, “Birincisi, kulübün durumu ortada; paramız yok. İkincisi de eğer maçlar bitmeden gidersen, FIFA’dan ceza alırsın” dendi.

Yıldız futbolcu, kararını henüz yönetime iletmedi. (Skorer)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder