Cenk Tosun Beşiktaş'a transfer olacak mı? Ahmet Nur Çebi'den açıklama geldi . - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Cenk Tosun Beşiktaş'a transfer olacak mı? Ahmet Nur Çebi'den açıklama geldi .

Share This

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, siyah-beyazlı kulübün transfer gündemine dair açıklamalarda bulundu. Çebi, Everton forması giyen milli futbolcu Cenk Tosun ile ilgili de konuştu. İşte detaylar....


Devre arası transfer döneminde tamamen bir golcü transferi üzerinde yoğunlaşan Beşiktaş'ta çalışmalar hızlandı. Siyah-beyazlılarda Mario Mandzukic'in Milan'a, Hulk'un ise Atletico Mineiro'ya transfer olmasının ardından gözünü eski futbolcusu Cenk Tosun'a çeviren siyah-beyazlılarda başkan Ahmet Nur Çebi, milli yıldızı transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Milliyet'e konuşan Çebi'nin açıklamaları şu şekilde:

"MADDİ KONULARDA TAVİZ VERMEM"

"Ben bu göreve gelirken, Beşiktaş'ın geleceğini yakından ilgilendiren maddi konular konusunda taviz vermeyeceğimi ve bunun için canımın yanmasını bile göze aldığımı söylemiştim. Yine söylüyorum, transferde limitlerimizi zorlayan hiçbir girişime izin vermem"

"SERGEN YALÇIN HOCAMIZ ÇOK BAŞARILI"

"Sergen Yalçın hocamız çok başarılı. Takımın havası çok iyi. Forma dağıtma konusunda çok adaletli. O nasıl forma adaleti sağlıyorsa ben de ödemeler konusunda adalet sağlamaya çalışıyorum. Bir transfer yüzünden takım içerisindeki ödemeleri aksatmamız mümkün değil. Bunu göze alamam. Ödemeler konusunda sıkıntı olmayınca oyuncularımız ve doğal olarak da tüm ekip mutlu."

"CENK TOSUN MADDİ ŞARTLARIMIZI ZORLAMIYORSA OLUR"

"Hulk veya Cenk Tosun, maddi şartlarımızı zorlamıyorsa olur. Hulk transferi, bizim istediğimiz rakamlara gelinmediği için bitmedi. Kaldı ki, göndermemiz gereken oyuncular var. Ben ekonomik olarak Beşiktaş'ın geleceğini riske sokamam."

"TARAFTARIMIZ BİZE VE HOCAMIZA İNANSIN"

"Taraftarımıza her zaman söylüyorum. Bize ve hocamıza inansınlar. Bizlere güvensinler ayrıca her zaman kenetlenmiş bir vaziyette kalalım. İsimler önemli değil. Önemli olan Beşiktaş. Bu böyle bilinmeli."

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder