Beşiktaş'ın Giaccherini transferinde aracı isim Gökhan İnler - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş'ın Giaccherini transferinde aracı isim Gökhan İnler

Share This

Geçtiğimiz günlerde İtalyan basınında Giaccherini için Galatasaray ve Beşiktaş'ın devrede olduğu yazılırken, siyah beyazlılar cephesinde İtalyan futbolcunun transferi için perde arkasında yer alan isim Gökhan İnler.


siyahlabeyaz | Beşiktaş Transfer çalışmaları kapsamında Ocak ayında kadrosunu güçlendirmeyi planlayan siyah beyazlılar, Napoli'de fazla forma şansı bulamadığı için ayrılmaya karar veren Giaccherini'nin transferi için zemin yoklamaya başladı.


Beşiktaş Giaccherini'yi mi transfer ediyor?
Napoli'nin futbolcusu 32 yaşındaki Giaccherini bu sezon fazla forma şansı bulamadığı için ayrılmaya karar verdi. Menajeri de oyuncusunun ayrılma kararını doğrularken, geçtiğimiz günlerde İtalyan basını Galatasaray'ın da Giaccherini için devrede olduğunu yazmıştı.

Öte andan Beşiktaş yönetimi ise eski futbolcusu Gökhan İnler aracılığıyla Giacccherini ile temas kurarken bu transfer için zemin yokladı. Ancak yönetim önceliği golcü transferine verdiği için İtalyan futbolcuyla ilgili acele etmeme kararı aldı.

MENAJERİ İTALYAN BASININI YALANLADI
Bunun yanı sıra 32 yaşındaki futbolcunun menajeri Fulvio Valcareggi geçtiğimiz günlerde İtalyan basınına yaptığı açıklamada Giaccherini'nin Napoli'den ayrılacağını fakat Türkiye veya Rusya'ya gideceği yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını söylemişti.

Giaccherini kimdir?
2016 yılında Sunderland'den Napoli'ye forma giyen Giaccherini sol açıkta forma giyerken, aynı zamanda orta saha ve sağ kanatta da görev alabiliyor. Kulübüyle 2019'a kadar sözleşmesi bulunan 32 yaşındaki futbolcu bu sezon Serie A'da 4 maçta forma giydi ve 1 asist yaptı.

Kaynak : Futbol Arena